У нашій країні все просто чудово! - Володимир Регеша "Santa"

Завдяки багатьом добрим людям сьогодні я хочу офіційно заявити:
В нашій країні все просто чудово!
Ну, не у всій, але в АТО точно. Тут у всіх, від водовоза до начальника штабу, одна єдина думка- як би швидше вибити наволоч з окупованих територій і дійти до своїх кордонів, а там вже закріпитися. Крім того, ще й на кожну таку думку є папір. Ще й, як правило, підписаний.
Тут всі герої, які пішли до лав ЗСУ на якісь 15-20 тисяч гривень зарплати, залишивши вдома прекрасні роботи і стабільний місячний дохід в 1-2 тисячі тих самих гривень.
Тут взагалі не вживають алкоголю, а про існування наркотиків навіть не здогадуються. Немає коли, бо ж не вистачає часу на спорядження боєприпасів і укріплення своїх позицій. В магазинах не знають в лице жодного солдата, а «верблюди» не знають дороги до фронту.
Тут немає такого поняття, як мародерство. Це сєпари, дочекавшись періоду ротації бригад, заганяють автокрани і фури в підконтрольні нам населенні пункти, щоб вивезти все. А те, що вони не взмозі вивезти- просто спалюють. Сєпари ж везуть в відділення Нової пошти Селідова, Костянтинівки, Покровська цілі вантажівки з плазмами, меблями, унітазами, китайськими сервізами, люстрами і навіть собачими будами та кованими воротами та розсилають по всій Україні, з єдиною ціллю- дискредитувати наших святих воїнів.
Тут не знають, що таке контрабанда. Всі не знають. Аж до самого верху не знають. І не передають по ротації номера телефонів сучих сєпарських контрабандистів. Бо ж ненавидять їх страшенно. І немає «циганських батальйонів», в яких весь особовий склад героїчно тримає оборону пунктів пропуску, не пропускаючи жодної фури, навіть з останніми айфонами. Запитайте у любого комбрига. Отож. Не знає він такого.
Той самий комбриг не може тут заявити: нам не можна йти вперед, бо москалі нас просто знищать. І немає у нього таких підлеглих, які б з радістю підхопили цю нісенітницю і повторювали її, як мантру.
Тут немає срачів за посади-нагороди-відзнаки. Бо нагороджують тільки найдостойніших. Тільки тих, хто воює і не боїться гнути правду в лице начальству. Адже в цьому немає потреби. Начальство завжди вислухає, дасть слушну пораду, віднесеться з повагою і відзначить по заслугах.
А ще, тут навіть в страшному сні не можна уявити, що лідери націоналістичних організацій лояльні до влади і підтримують її в якихось недолугих діях. Чому? Мабуть тому, що не може бути у нашої влади недолугих дій? А може тому, що і лідерів вже немає… Та, ну… Не може такого бути.
Тут всі страшенно занепокоєні місцевим населенням. І вважають їх своїми, допомагають, роз’яснюють. А ті відповідають взаємністю. Якась ідилія просто. А як може бути інакше, коли люди втратили бізнес, житло, сенс життя, а ми їм все це повертаємо ще й з відсотками.
Та й пропаганда працює виключно на нас. Телебачення, радіо, навіть бігборди- все проукраїнське, патріотичне, наше.
Ну, не може бути хоч щось пагане в війську, яке вже три роки стоїть на одних і тих самих позиціях. І героїчно лупашить сєпарів. І браво про це розповідає. І без втрат. Воно ж свою землю захищає…
Та про що розповідати?.. Ви ж і так все самі знаєте.
Тут так, як і у всій країні.
Хоча, ні- краще!Опублікував: Артем Ервін
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Их заводили, оставляли на час-полтора, затем убивали. Быстро, без пыток": Спогади жителя Донецька, який побував у підвалі у бойовиків "ДНР "

четвер, 20 серпень 2020, 10:00

Взято из Twitter-а автора 15 червня 2019 року. Начну, пожалуй, писать о подвале. Пять лет спустя... Это будет небольшой тред, который растянется на несколько суток. События уже были описаны мной глобально, но некоторые вещи я продублирую. Просто об...

Хто такі "порохоботи" та "інфоволонери", звідки взялися, - Северин Підгірний

середа, 18 вересень 2019, 18:17

Доброго вечора шановне панство! У зв'язку з масовими банами акаунтів волонтерів, добровольців та більшості активних критиків Порошенко, розпишу тред за нашу ботоферму №1 - МінСтець Як починалася? Хто ідеологи? Як вона діяла? Хто в ній працює? І чом...