По обидві сторони параду - Olena Ksantopulos

Та ні, парад - це завжди до мурашок. Патріотично і потужно. Вони такі молоді, красиві і стрункі марширують по головному проспекту країни, очі горять, рівняння по шнурочку, честь віддають і, вітаючи, салютують. Символам держави, лідерам країни і народу, якому присягали. Молодість і завзяття добірних частин і підрозділів перетворюються в мізках простого обивателя в силу і міць всієї армії. А ті ,що стоять на трибуні - президент, НГШ і вся їхня свита, перетворюються в батьків нації, які, всупереч важким часам, відірвавши від себе останнє, створили ледь не найпотужнішу армію в Європі. В результаті, піддані у вишиванках махають прапорцями, а батьки нації задоволені тим, що в черговий раз змогли обдурити абсолютну більшість ще не відбувшоїся української нації.

Знаєте, що відрізняє чорний мішок шлунка від мізків? Шлунку все одно, що перетравлювати - шклянку кислого кефіру з шматком чорного хліба чи кілька ложок ікри білуги, запиті найдорожчим шампанським. Для шлунка абсолютно все одно, що в нього потрапить. Смакову різницю вловлюють смакові рецептори, розташовані в роті. Вони посилають сигнали в мозок і той реагує насолодою. Нашому мозку своєрідними «смаковими рецепторами» служать очі. На жаль, дуже часто, інформація, яку ми черпаємо з навколишнього світу своїми очима і вухами, до мозку просто не доходить. Вона там і залишається, на поверхні.

По обидва боки параду будуть стояти влада і народ. Не буду знову заводити волинку про те, що, насправді, владою є народ, а на трибуні будуть стояти ті, хто зголосився цьому народу служити, пообіцявши йому, що із завданням впорається. Навіщо знову піднімати цю тему, якщо український народ, генетично вбитий насильницької селекцією і сімома десятиліттями совкової муштри, впав в летаргію, будучи не в змозі зрозуміти, що він і є влада?

Отже, на трибуні будуть стояти Порошенко і Муженко зі своїми свитами. Карбуючи крок ,захисники будуть віддавати їм честь, а ми махати прапорцями і засмаглими долоньками. Ми будемо пожирати очима свято. А, якщо мозок включити? Нехай дещо переварить ...

Почнемо з гаранта на параді.

Президент Порошенко, який є також головнокомандувачем. Наше з вами однотуровое досягнення.

- Порошенко, хрестоматійно за Бісмарком, прийшов до влади на вершині народного протесту, але виявився негідником. - Порошенко був і залишається гарантом нечесних виборів. Як би ми з вами не пнулися, ми кожного наступного разу отримаємо гірше того, що було минулого разу. Чому так? Тому що президент Порошенко в союзі з олігархами, які володіють 85% ЗМІ. Вони піарять його, щоб залишитися самим при годівниці. Безсмертна ЦВК з легендарним Охендовським, якого Порошенко особисто забальзамував, в черговий раз прогарантує «гірше» для нас і «так само добре» для них.

- Порошенко не розлучився зі своїм бізнесом. Навпаки, розвинув і розширив його, примноживши свої багатства. Тільки за роки війни і тільки в одному Києві, відкрилося 30 нових магазинів Рошен. Цукерки Рошен відправляють в анексуваний Крим, в російському Липецьку продовжує працювати фабрика президента Порошенко, а також його компанія, що збагачує російський бюджет податками. Солодка частина в пайках «ополченців» по той бік фронту, укомплектовується теж рошенівських цукерками. Так що кондитер Порошенко годує своїми солодощами і захисників, і їх вбивць.

- Порошенко, всупереч санкціям і порушуючи закон, не гребував торгувати автобусами з захопленою Путіним Абхазією.

- З благословення Порошенко і під час війни з Росією, заводи «Антонов», «Південмаш» і «Мотор Січ» продовжують постачати комплектуючі російському Міноброни. Озброєння, яке клепають в Росії за допомогою наших комплектуючих, вбиває на фронті українців і добровольців-іноземців.

- За три роки війни, президент Порошенко так і не спромігся дати українське громадянство тим, хто добровільно приїхав здалеку захищати Україну від рашистів. Проте 7 тис. українських паспортів було видано російським олігархам і зальотним гастролерам, яких президент особисто запрошував для проведення «реформ». Гастролери випурхнули, позолотивши крильця і зануривши Україну ще глибше в ту яму, де вона перебувала до того. І тільки одного Саакашвілі, хто дійсно бажав Україні змін і процвітання, президент Порошенко позбавив громадянства.

- При Порошенко, вже третій рік, влада не в змозі побудувати патронний завод. Інші оборонні підприємства теж не споруджуються, оскільки інвестори відмовляються давати відкати нашій «еліті», в тому числі, і самому президенту.

- Порошенко вдалося змінити матрицю української нації, замінивши «патріота» в кожному з нас на «байдужого обивателя». Саме тому ми промовчали, коли в котлах знищували нашу з вами народну добровольчу армію і продовжують її знищувати в тюрмах. На даний момент, тобто на момент параду, 800 добровольців і військових знаходяться в тюрмах, а ще понад 2000 перебувають під слідством, багатьох з яких тримають в СІЗО. Тих, кого послали воювати, судять за законами мирного часу.

- Порошенко разом зі своїм прем'єром Гройсманом, спровокував «соціальний інцест» в Україні. Що це таке? Це коли українська влада трахає свій рідний український народ, який її породив для того, щоб йому жилося краще.

- Порошенко - головний герой офшорного скандалу і корупціонер такого масштабу, що західні ЗМІ помістили його в першу десятку найкорумпованіших президентів світу. Найбагатший президент найбіднішої країни в Європі.

- Порошенко, минулої зими, коли ми з вами платили астрономічні тарифи, на пару з олігархом Ахметовим, провернув аферу століття. Видавши нам антрацит за імпорт, вони, насправді, скуповувалися у вождів ДНР і ЛНР, поповнюючи їх бюджет і свої кишені. Ця афера пограбувала нас з вами на 12 млрд. гривень. Ми з вами, сплативши антрацит з окупованого Донбасу, не тільки виписали преміальні Ахметову і Порошенко у вигляді астрономічного прибутку, а й поповнили бюджет Плотницьких і Захарченків. Однією рукою платимо вбивцям, а іншою труни сколочуємо.

І наостанок,

- Порошенко з того боку параду, посилає всім нам великий і полум'яний привіт, що складається з валютного кидку, банкопаду, дутих комунальних тарифів, безробіття, зубожіння, націоналізації «Привату» за наш з вами рахунок, через який Порошенко разом з Коломойським вивели за межі країни частину траншів МВФ, пенсійної реформи, в якій давно назріле підвищення пенсій прив'язується до підвищення пенсійного віку, земельної реформи та, як дотепно помітив Іван Райлі, медичної реформи американської медсестри під назвою «здохніть, т варюки ».

Ось кому ви будете махати і в повітря капелюшки кидати.

Поруч з Порошенком буде стояти Віктор Муженко, він же Вітя «Катафалк», він же Вітя «Дятел». Вітя «Катафалк», насправді, є начальником Генерального Штабу воюючої країни. Його коротка біографія: зліт почався під час правління зека Януковича: 2010 рік - командир 8 корпусу сухопутних військ, в 2012 році - заступник начальника ГШ. Нагороджений званням генерал-майор. Депутат від ПР по Житомирській області. Порошенко не погребував генералом «злочинної влади», навпаки, президент Порошенко підвищив Вітю «Катафалка», зробивши його Генералом армії України. Муженко виправдав свою кличку і любов Порошенка своєю відданістю. Він знищив тисячі наших солдатів і пообіцяв гаранту, що врятує його від людського гніву в разі третього Майдану. Іншими словами, він рушить армію проти народу, тобто нас з вами. Це називається особиста відданість.

Отже, Муженко теж маршируючі бійці будуть віддавати честь. А, якщо мізки включити?

- Муженко та Іл 76. Те, що розбився Іл 76 з нашими десантниками на борту, пряма вина Муженко. Про це сказав Назаров - начальник штабу АТО, засуджений до семи років за халатність. За словами Назарова, він виконував прямі накази Муженко, на стіл до якого лягали донесення розвідки щодо ситуації в Луганському АП. Але Муженко, відомий своєю схильністю ігнорувати дані розвідки, наклав на ті донесення, що можуть врятувати людські життя, високу гору.

- Муженко та Іловайськ. Велика трагедія українського народу. Великий злочин української влади. Коли українські танки прасували Хрещатик, а на трибуні стояли Порошенко, його перший МО - "білозубий кінь" Гелетей, а також НГШ Муженко, російські танки з російськими прапорами, на великій швидкості, ні від кого не ховаючись, рвонули вглиб нашої території. Про можливість утворення котла Муженка і Назарова розвідка попереджала заздалегідь. Назаров відповідав: «Ідіть нах ..., боягузи, я вас посаджу!». Муженко відповідав: «Нє ссать! Це все фуй ... »

- Муженко і колона Гіркіна. Три роки тому, Муженко і Порошенко піарили свою велику перемогу - звільнення Слов'янська. Зараз відкрилася правда. «Армія» Гіркіна покинула Слов'янськ добровільно і спокійно, колоною в три тисячі чоловік і у всіх на виду, проїхала в Донецьк. Офіцери-патріоти передавали координати, артилеристи тримали колону на прицілі. Але Муженко дав команду, яка забороняє використовувати артилерію.

- Муженко та ДАП. Пряма вина Муженко в тому, що під уламками ДАП загинули героїчні «кіборги»,що не тільки захищали цей аеропорт, а й робили контратаки. Більше року ДАП був символом українського духу і мужності, які не можна ні зломити, ні повалити. Спочатку командування ДАП лежало на командирові 93 бригади Олегові Мікацу. Як тільки Муженко вирішив сам очолити командування операцією сам, почалися поразки і втрати.

- Муженко та Дебальцеве. Втрату стратегічно важливого з / д вузла Дебальцево, Муженко назвав найбільшою перемогою української армії. Порошенко здав Дебальцеве в Мінську, після ночі за закритими дверима з Меркель, Олландом, Путіним і великою кількістю горілки. Підписавши перемир'я з відкладеним на два дні вступом в силу, Порошенко дав Путіну час на захоплення Дебальцевого без порушення договорняку. Муженко довершив справу за здачу з / д вузла. Знову-таки, задовго до трагедії його повідомляли про те, що треба або вирівняти лінію фронту, або відвести війська, інакше 8000 наших бійців можуть опинитися в мішку.

- Муженко і командування українським спецназом, на створенні якого наполягало НАТО, Муженко вирішив довірити В'ячеславу Назаркіну, у якого рідний брат воює на боці ворога. Чи не тому 29 липня 2014 року, бійці Кіровоградського полку спецназу потрапили в засідку?

Ось так, на трибуні, пліч-о-пліч, стоятимуть ці дві людини - президент Порошенко і НГШ Муженко, готовий на все заради Порошенка. Вони і їх свита, готова на все заради цих двох і своїх годівниць.

Але і це ще не все. Поруч з ними незримо присутній третій. Той, хто тут же готовий рушити війська, якщо в його колонії, зручна для нього присутність на найвищих посадах двох його колаборантів опиниться під загрозою. Якщо ми знесемо загороди в своєму стійлі і, вирвавшись назовні, покінчимо з нинішнім режимом, Путін захопить Україну і, здобувши перемогу, виграє вибори. Особисто я в цю теорію не вірю. Ніхто не дасть Путіну захопити Україну. Уже не дадуть. Ні свої, ні чужі. Але поки, незримий Путін там, на трибуні, в обнімку з тими, хто нас зраджує і вбиває.

Одинадцять натівських воєначальників гратимуть роль виключно весільних генералів. Ніхто нас з такими совковими атавізмами, як Порошенко і Муженко, яких, скільки не годуй, все одно тримають рівняння на Кремль, в НАТО не візьме.

Якщо ж ви заперечите мені, що парад для вас важливий, тому що там будуть фронтовики, то фронтовикам парад не потрібен. Їм би пройтися тихим кроком по головній вулиці, змішатися з натовпом, поговорити з кожним з вас, почути від вас слова розуміння та отримати кілька квіточок як символ вашої подяки. Фронтовикам показуха не потрібна ...

Так що подумайте, кому ви будете махати і кого ви будете

вітати в День Недовершеної Незалежності. Важливим є те, яку саме сторону

від параду вибере ваше серце. І як оцінять ту, іншу сторону, ваші

мізки. Тому що знаєте, як кажуть? - один буде проклятий, а інший

врятований. Будьте уважні...

Olena Ksantopulos

Опублікував: Артем Ервін
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У нашій країні все просто чудово! - Володимир Регеша "Santa"

середа, 20 вересень 2017, 19:24

Завдяки багатьом добрим людям сьогодні я хочу офіційно заявити:В нашій країні все просто чудово!Ну, не у всій, але в АТО точно. Тут у всіх, від водовоза до начальника штабу, одна єдина думка- як би швидше вибити наволоч з окупованих територій і дійти д...

Про так зване "перемир'я" та заборону стріляти у відповідь, - Володимир Регеша "Santa"

п’ятниця, 15 вересень 2017, 14:13

Щойно повернувся із Запоріжжя «додому». З церемонії нагородження орденом «Народний Герой», на якій представляв кількох достойних людей. Серед величезної кількості зібравшихся військових, добровольців, волонтерів, журналістів та й просто небайду...